Özel Tasarım Doğal Taşku yada Değerli Madenlerden Tasarlanmış Yüzük Modelleri

Yüzüer, süs eşyası olarak kullanılan ya da nişan, evlilik gibi kurumların simgesi olarak parmağa takılan madenî halkalardır. İlk örnekleri Tunç Çağında görülmeye başlanan yüzük örnekleri kaba  biçimde yapılmış çemberler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca tarihin belirli dönemlerin değerli taşlar ile birlikte tasarlanan yüzükler gücü yada bir zümreyi simgelemiş ve iz bırakmışladır.

Günümüzde gelişen teknoloji ile artık bir çok farklı yüzük modeli farklı dizaynlar ile tasarlanmakta ve tüketicinin kullanımına sunulmaktadır. Kullanılan malzemesine göre çok cüzzi tutarlardan milyarlar ile ifade edilen rakamlara kadar uzanan bir fiyat yelpazeleri bulunmaktadır.

Tasarımsal Olaylar olarak  ürün yelpazemizde lokal tasarımcılarımız ile birlikte bir çok takı ve yüzük modeli bulunmaktadır. Ürünlerimizin bir çoğu özel tasarım ürünler olup şıklığınızı tamamlarken tek olması sebebiyle sizi özel hissettirecektir. Değerli ve doğal taşlar ile tasarladığımız yüzük modellerimizi sizlere ulaştırmadan önce yaşam koçlarımız vasıtasıyla ilgili taşa ilgili enerjisi yüklenerek göndermekteyiz.

 

Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın. İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.