Tütsü Setleri
₺1.250,00 KDV Dahil

Doğal Tütsü Setleri ve Fiyatları - Yaşamsal Olaylar

Doğal Tütsü Setleri Nedir?

Doğal tütsü setleri evinizde ya da iş yerinizde kendinize küçük molalar ve alanlar oluşturabilmeniz için kullanabileceğiniz, içerisinde adaçayı, buhur yaprağı, balmumu, doğal kuvars taşı gibi bir çok farklı bitki, koku ve doğal taşı içeren ritüel kitleridir.

Tütsü setlerinin faydaları nelerdir?

Her bir tütsü setinin farklı fayda alanları bulunmaktadır. Endişeli bir bireyseniz Guatemala Endişe Bebekleri Seti sizi ya da hediye edeceğiniz kişiyi hayatını zorlaştıran endişelerden uzaklaştırması yardımcı olacağı söylenmektedir. Bir Guatemala efsanesi ve geleneğine göre; her bir endişe bebeği ile yatmadan önce bir endişenizi paylaşır ve yastığınızın altına yerleştirirseniz, siz uyurken bebeklerin endişelerinizi alıp götürdüklerine inanılır. İnanmak çok önemlidir. Hayatınızı saran korku ve endişelerden uzaklaşmak istiyorsanız tıpkı Worry Dolls yani Endişe Bebekleri gibi size yardımcı enerjileride kolaylıkla hayatınıza çekebilirsiniz.

Enerji Temizliği için gerekli tütsü türleri nelerdir?

ADAÇAYI TÜTSÜ

Dumanıyla bulunduğunuz ortamı şifalandıran adaçayının arınma ve şifalanmada en etkili zamanları yeni ay ve dolunay günleri olarak bilinir. Adaçayı yakıldığı ortamı hafifleterek ortamın yumuşamasını sağlar. Meditasyonlarda zihni yumuşatır. Anti bakteriyeldir.

ÜZERLİK TOHUMU TÜTSÜ

Üzerlik tohumuna nazarı uzaklaştırdığı için Anadolu da “Nazar Tohumu” denilir. Yaşam alanınızın sizi huzursuz hissettirdiği, ev içinde huzursuzlukların arttığı yada islerinizin durgunlaştığı zamanlarda üzerlik tütsüsü yakabilirsiniz.

GÜNLÜK TÜTSÜ

Günlük ağacı reçinesi enerji ve ilahi olanla bağlantıyı kuvvetlendirmek için tüm inanç sistemlerinde ortak olarak kullanılır ve ortamı negatiften temizlemek için titreşimi en yüksek bitkilerden biridir. Ruhun titreşimini hızlandırır.

LAVANTA TÜTSÜ

Lavanta kokusu yorgunluğa ve depresyona iyi gelir.Lavanta göz yastığı da gözlerdeki yorgunluğu alarak dinginlik sağlar. Kişiyi olumsuz düşüncelerden arındırırken, zihnini sakinleştirmeye yardımcı olur. Olumsuz düşüncelerden arınan zihnin huzurlu ve rahat bir uyku uyuması muhtemeldir. Yatmadan 1 saat önce yatak odanızı lavanta ile tütsüleyebilirsiniz. Sakinleştirici özelliği sayesinde bedeninizdeki kaygının etkisi azalacağından güne huzurlu bir başlangıç yapabilirsiniz.

TARÇIN TÜTSÜ

Tarçın; yaprak dökmeyen aromatik kokulu bir ağaç cinsidir. Kokusu, tadı, tedavi edici ve mistik özellikleri nedeni ile güçlü bir baharat ve tütsüdür. Aromaterapi de tarçın antiseptik ve uyarıcı işlevi nedeni ile çeşitli tedavilerde kullanılmaktadır. Tarçın çayı çeşitli amaçlar için doğal bir çare olarak çalışır ve aslında lezzetlidir. Ancak bu baharatın refah, başarı ve sevgi ile ilgili bazı mistik güçleri de olduğu söylenmektedir. Bolluk ve bereket için Tarçın kullanılabilir. Refah iççin her ayın 1’inde sağ elinizin avluna 3 küçük kaşık toz tarçın alarak, tarçını iyi niyet ve dilekleriniz ile üfleyin. Ertesi gün etrafa saçılan tarçın tozunu süpürebilirsiniz.

Himalaya Tuzunun faydaları nelerdir?

Himalaya Tuzu bünyesinde insan vücudunda bulunan 84 iz minerali ve elementi bulundurur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR