Kadın Saç Aksesuar Modelleri

Günümüzde en çok gelinliklerde ya da after partylerde saç aksesuar modelleri  kullanılmakta, oysa saç aksesuarları kategorisinde bulunan şapka ve taç modelleri her dönemin vazgeçilmez parçasıdır. Bu kategorideki ürünlerin tamamı tasarım ürünlerdir. Saç aksesuarı tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz; After party ya da gelinlik için en uygun saç aksesuarınızı sizinle birlikte tasarlarız.

Saç aksesuarını nerede kullanabilirim?

Kadın saç aksesuarı olan taç ya da şapka modelleri hem özel günlerinizde hem de günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Özel yapım tüğ, çiçek ve kristal taşlar ile süslenmiş saç aksesuarı modelleri daha çok gelinlik üzerinde duvak yerine tercih edilmektedir. 

Saç Aksesuarı bakımı nasıl yapılmalıdır?

Saç aksesuarları kullanıldıktan sonra kutusunda ya da ambalajında saklanmalıdır. Hassas ve kırılgan yapısından dolayı hırpalanarak takılmamalıdır. Saç aksesuarının kullanımı son derece kolaydır. Altındaki kıskaçlar sayesinde saça kolayca oturtturulabilir.

Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın. İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR