MUM ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI

Propolis Mum ve Bal Mumu faydaları nelerdir?

Propolis Mum ya da Bam Mumu, parafin ve renklendirici içermez. Balmumu, arıların peteklerini oluşturmak için büyük emeklerle ürettikleri,doğal ve şifalı bir maddedir. Evin havasını temizler, alerjiye iyi gelir,doğal tatlı bir bal kokusu yayar. Parafin ve soya içermez.

Lavanta Mum ve Lavanta Tütsü faydaları nelerdir?

Lavanta kokusu genellikle anksiyete,depresyon,uykusuzluk, baş ağrısı ve diş ağrısı da dahil olmak üzere fiziksel ağrıyı tedavi etmek için kullanılıyor. Aromaterapi Lavanta Mum tatlı bir lavanta kokusu bırakır. Uykusuzluğa, yorgunluğa ve depresyona iyi geldiği bilinen lavanta kokusu arınma ve şifalanmaya yardımcı olur.

Sandal Ağacı mumun faydaları nelerdir?

Sandal ağacının kokusunun zihni yatıştırıcı etkisi bulunmaktadır ve zihin yatışınca uyku kalitesi artar.Anksiyete ve stresi yatıştırıp sizi daha rahatlamış bir ruh haline sokar.Doğal afrodizyak özelliği vardır.Kimyasal içeren oda parfümleri yerine doğal koku gireci olarak kullanılabilir.Rahatlatıcı aroması sayesinde tansiyonu dengelediği söylenmektedir.

Beyaz mumun faydası nedir? Beyaz renk ne anlatır?

Beyaz renk aydınlığı,saflığı, barışı ve ruhsal aydınlanmayı simgeler. Bu sebeple, beyaz mum korunma için, temizlenme için, şifa için, yüksek benlikle bağlantı kurmak için, meditasyon sırasında,astral yansımalarda ve birçok ritüelde kullanılmaktadır. Ateş ise güneşi, ışığı sembolize eder; karanlığı ve kötülükleri kovan,evreni ve insanlığı aydınlatan güneş gibi,gönüllerdeki karanlığı aydınlatma, kötülüğü kovma amaçlanır.

El Yapımı mumluklarımız bir çok farklı amaçla kullanılabilir. Hem saksı hem de mumluk olarak kullanabileceğiniz bu tasarım mumluklarımızın her biri tek olarak üretilmiştir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR