TASARIM KADIN PANTOLON VE ETEK MODELLERİ

Tasarımsal Olaylar tasarladığı butik Alt Giyim tasarımlarını Slow Fashion Moda anlayışı çerçevesinde oluşturmaktadır. Bayan Alt Giyime özel hazırlanan ve  zamansız moda anlayışını yaratan tasarım Pantolon, Etek ve Şort modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Dolaplarımız için en temel olan iki parça bulunmaktadır. Bunlar alt giyim ve üst giyim ürünleridir. Bu kategoride alt giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Özellikle pantolonlar kadınların vazgeçilmez alt giyim ürünüdür. Pantolon modelleri mevsim fark etmeksizin her mevsim ve havaya uygun şekilde üretilmektedir. Tasarım yaparken kadının özel olduğunu hissetmesi ve bunu giydikleri ile de desteklemesini amaç edinmekteyiz. Bu sebeple her bir ürün tek adet olarak üretilmektedir.

Tasarım Kadın Pantolon Çeşitleri

Pantolon modellerini genellikle paça kesimlerine göre sınıflandırmaktayız. Bunlara örnek olarak dar paça, düz boru paça, İspanyol paça ve diğer tarzda ayırmamız mümkün. Kumaşına göre de değişebilen pantolonlar renk konusunda da oldukça geniştir. Özellikle kışın daha çok tercih edilen kalın kumaşlar içerisinde kadife kumaşa çok sık rastlayabiliriz. Yaz için daha ince ve serin tutacak kumaşlar kullanılır. Kot pantolonlar ise genellikle yaz kış fark etmeksizin kullanılır. Sadece kışın daha kalın yazın ise daha ince kot kumaşları tercih edilebilir.

Tasarım Kadın Etek Çeşitleri

Alt giyim modellerinin en önemli diğer parçası ise eteklerdir. Farklı tarzlarının yanı sıra renkli desenler ve renk çeşitliliği ile her zaman tarzınızı konuşturacağınız etek modelleri tasarlamaktayız. Boyları ile de farklı seçenekler sunan etekler her tarzda giyime hitap edebilecek alt giyim parçalarıdır. Mevsim fark etmeksizin değişen kumaşları ile kullanıma hazır olan etek modelleri kombinleriniz için şık bir detay olabilecektir.

Tasarım Kadın Şort Çeşitleri

Rahatlıktan bahsedecek olursak kesinlikle şort modellerini de hesaba katmalıyız. Çoğu kadının hem tarzı olarak hem de rahatlığından kaynaklı kullandığı şort modellerini butiğimizde bulabilirsiniz! Midi boy şort seçeneklerinin bir kısmı özellikle pamuk kumaş kullanılarak tasarlanmaktadır. Günlük kombinlerinizde farklı üst giyimler ile bir araya getirebilirsiniz.

Neden Slow Fashion ve Slow Fashion Ne Demek?

Slow fashion olmasının sebebi tasarımlarımızın zamansız ve hızlı tüketimin aksine aldığınız ürününün senelerce moda kaygısı taşımadan kullanabilmeniz. Slow fashion uzun süreli giyilebilir, yüksek kaliteli ve zaman kaygısı taşımayan tasarımların üretimi ve giyimi demektir.

Slow Fashion Moda Anlayışı İle Tasarladığımız Her Türlü Kadın Alt Giyim Modellerimizde Şıklık ve Rahatlığı Birarada Bulacaksınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR