GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünlerimiz TASARIMSAL OLAYLAR garantisi altındadır. Ürünlerimiz tüm hijyen koşulları gözetilerek üretilmektedir. Bu sebeple maske ürünlerimizin iadesi alınmamaktadır. Diğer ürünlerimiz içinde talep oluşturmadan önce bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

İade Koşulları

Ambalajı yıpranmamış, kullanılmamış ve hasar görmemiş ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Siparişinizdeki bir ürünün renk ya da farklı bir ürün ile değişimini talep etmeniz durumunda, öncelikle müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri hizmetleri ekibimize [email protected]'den ulaşabilirsiniz. Talebinizin işleme alınabilmesi adına mailde # ile başlayan sipariş numarasının yer alması önem taşıyor. Değişim talebi mailini gönderdikten sonra; ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile aşağıdaki bilgileri ileterek bize gönderebilirsiniz. 

Değişim ve iade yapılacak ürünlerde kargo bedelinin MÜŞTERİYE ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

İade Adresimiz :Rasimpaşa Mahallesi, İskele Sok. No:70 Butik81 /Kadıköy / İstanbul 

Çalışma Saatleri: 12.00-19.30 (Hafta içi)

                              12.00-19.30 (Cumartesi)

Değişim veya iade yapılması için iletmiş olduğunuz ürünler ofisimize ulaştığında, ekibimiz tarafından incelenecek, iade ve değişim kurallarına uygun olması durumunda değişim ya da iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Değişim durumunda yeni ürün teslimat adresine gönderilmek üzere sevk edilecektir.  Stoklarımız değişim işlemi süresince rezerv edilmemektedir. Bu nedenle yaşanabilecek stok yetersizliği durumundan firmamız sorumlu değildir. MASKE satışlarımızda COVID 19 Pandemisinin yarattığı hijyen şartlarından dolayı iade ya da değişim yapamamaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR