Küpe
₺155,00 KDV Dahil
Küpe
₺155,00 KDV Dahil
Küpe
₺155,00 KDV Dahil
Küpe
₺245,00 KDV Dahil
Küpe
₺320,00 KDV Dahil
Küpe
₺465,00 KDV Dahil

Değerli Taş ve Madenler ile Tasarlanan Küpe Modellerimiz

Küpeler kulağa takılmak üzere tasarlanan değerli madenler, değerli taşlar veya sıradan malzemelerden yapılan takılardır. Değerli taşlar veya değerli madenler gibi malzemelerden yapılan küpeler mücevher kategorisine girerler. Tasarlanan şekilleri itibariyle törensel, sembolik, dinî anlamları olabileceği gibi sadece şıklık için de kullanılabilirler. Çoğu küpenin takılabilmesi için kulağın deldirilmesi gerekirken bazılar bir klips vasıtası ile kulağa tutturularak da kullanılabilir.

Küpeler başta kadınlar olmak üzere erkekler tarafından da uzun yıllardır kullanılmaktadır.

Özel tasarım küpelerimiz bir yandan şıklığınızı ve tarzınızı tamamlarken size özel ve tek tasarlanmış olması sebebiyle özel hissettirecek.

 

Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın. İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.