TASARIM BROŞ - YAKA AKSESUARI - GÖZLÜK AKSESUARI

BROŞ 

Broş Nedir?

Broş; kıyafetlerde, çantalarda, şapkalarda ve hatta ayakkabılar üzerinde kullanılabilen nitelikli takı aksesuarlarıdır. İğne yardımı ile kıyafetlere ve benzeri eşyalara sabitlenerek takılabilen bir takıdır. Broşların en sık kullanım şekillerinden biri gömlek veya ceketler ile birlikte oluşturulan kombin halleridir. Aksesar olarak broş kullanmak şık bir görünüm oluşturmasının yanında eğlenceli bir akımdır. Bir çok broş modelini çok çeşitli ürünlerle farklı kullanım alanları içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca broş takı olarak da tercih edilen bir aksesuar çeşididir. Her zevke hitap eden broş çeşitleri ile günleriniz daha eğlenceli ve giysileriniz çok daha şık görünecektir. Giysilerinizde naif ve zaif bir görünüm için broş aksesuarına yer vermelisiniz.

Broş Nasıl Kullanılır?

Broşlar, kıyafetinizin türüne ve malzemesine göre çeşitli kullanım şekillerine sahip olabilmektedirler. Broş kullanmak için belli bir tarzınız olmak zorunda değil, klasik giyim tarzına da sokak stiline de uygun bir çok farklı broş modeli bulunmaktadır. Broşlar çengelli iğne benzeri bir yapıya sahip olsa da bazı broşlar klipsli kapama sistemine sahiptir. Broş kullanımı kolay ve her tür kıyafete uygun bir takı modelidir.

Broş kullanımının  püf noktaları bulunmaktadır. Taktığınız takılar, broş ve giysiniz belli bir uyum içinde olmalıdır. Broşu nerede ve nasıl kullanabilirim şeklindeki soruların, günümüzde en göze çarpan kullanım şekli için gömlek, ceket ve benzeri giysilerin yaka kısımlarına takılan broşlar olduğunu söyleyebiliriz. Ceketlerin yaka kısımlarında veya başka bölgelerde broş kullanmak için öncelikle ceketin hangi kumaştan meydana geldiğine fazlasıyla dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü ağır broşların hafif ve ince kumaşlar kullanılarak üretilen ceketler ile kullanılmaması ceketinizin broşun ağırlığından dolayı zarar görmesini engeller.

YAKA BROŞLARI

En gözde broş kullanım şekillerinden bir tanesi yaka broşlarıdır. Kullanımı kolay broş modelleri ile artık giysilerin, şapkaların, çantaların ve hatta ayakkabıların bile farklı ve tarz görünmesi sağlanmıştır.

Giysilerinizi broş yardımı ile sabitleyebilirsiniz. Örneğin derin dekolteli bir kıyafetinizi daha ölçülü bir hale getirebilmek için broş kullanbilirsiniz.

Broş ürünleri sadece giysilerinize şıklık katmak için değil aynı zamanda çalıştığınız firma renklerini ya da logosunu içeren çalışanın firmayı temsil ettiğini belirten bir aksesuar olarak da tercih edilebilmektedir. Böylelikle broş çeşitleri kıyafetlere sadece hareketlilik katmak için değil aynı zamanda kurumsal kimlik aksesuarı olarak da kullanılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR