Bileklik
₺235,00 KDV Dahil

Özel Tasarım Gümüş Bileklik Modelleri Tasarımsal Olaylar’ da!

Tasarım Bileklik Modelleri – 925 Ayar Bileklik Fiyatları ve Modelleri – Dilek Bileklikleri

Bileklikler el bileğine takılan aksesuar türüdür. Takı kategorileri arasında oldukça yoğun bir kullanıma sahiptirler. Tasarımsal Olaylar olarak yerel tasarımcılarımız ile birlikte tasarladığımız bileklik modellerimizi mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Mors alfabesi ile size özel hazırlanan gümüş sır bileklikler, kırmızı ip ile reiki şifası yüzlenen dilek bileklikleri ve her zaman bileğinizde taşıyabileceğiniz doğal taşlı bileklik modelleri tasarimsalolaylar.com ayrıcalığı ile adresinize gönderilmektedir.

Mors Alfabesi bileklik nedir?

Mors Alfabesi en eski iletişim yöntemleri arasında yer almaktadır. Mors alfabesinin kim tarafından bulunduğunu merak ediyorsanız eğer Mors Alfabesi Samuel Morse tarafından bulunmuştur. Mors alfabesi kısa (.) ve uzun (-) işaretler kullanılarak oluşmuştur. Bu işaretleri kullanarak gelen ışık ve sesleri kullanarak bilgi aktarılmasını sağlayan iletişim yöntemidir.

Gümüş Mors alfabesi bileklik nasıl kullanılır?

Hello Glowie markasının olumlama içeren mors alfabesi bileklikleri en güzel hediye bileklik seçeneğidir. Bu bileklikler baktıkça olumlamalarınızı hatırlamanız ve hayatınızda yenikler yaratmanız için tasarlanmıştır. Çekim yasasını uygulamanız için özel olarak tasarlanan bu bilekliklere reiki eğitimini tamamlamış uzmanlar tarafından reiki şifa enerjisi yüklenerek gönderilmektedir. Bu sebeple her bir bilekliği takarken niyetinizi belirlemeyi unutmayın. İletişim sayfasından bize yazarak size özel mors bilekliğiniz içinde sipariş verebilirsiniz.

Doğal taşlı bileklik modelleri nelerdir? Hangi doğal taşlar saat ile kullanılır?

Tasarımsal Olaylar bileklik modelleri hem kadın hem de erkek takı severler için unisex bileklik olarak tasarlanmaktadır. Her tarz bileğe uygun olan ayarlanabilir bileklik modellerini kolaylıkla hediye edebilirsiniz. Erkeklerin en çok kullandığı aksesuar saat olmasına rağmen günümüzde saat ile birlikte gümüş bileklik ya da ipli bileklik modelleri de sıkça kullanılmaktadır. Kol saatinin yanına yakışan bileklik modelleri arasında doğal taşlı bileklikler ve dilek bileklikleri de yer almaktadır. Ametist taşlı bileklik ve Siyah oniks taşlı bileklik modelleri saat ile en çok kullanılan bileklik modelleridir. Ametist taşının negatif enerjiyi pozitife çevirme özelliği sayesinde gününüz daha rahat geçebilir. Ametist taşı Pozitif Enerji Taşı olarak bilinmektedir. Meditasyonda da kullanılır. Negatif enerjiyi vücuttan temizlemeye yardımcı olur ve pozitif enerji üretmenizi sağlar.

Kırmızı ip bileklik anlamı nedir? Dilek bilekliği gerçek mi?

Yeni yıla yeni dilekler ile dilekliklerini takarak girmeye ne dersin? Dileklik yani dilek bilekliği ile iyi şansı hayatına çekerek, pozitif enerjiyi açığa çıkarmaya hazır mısın? Kırmızı ipin iyi şans getirdiğine, negatif enerjiyi dağıtarak pozitif enerjiyi açığa çıkardığına inanılmaktadır.

Dilek bilekliği nasıl takılır?

Dileğinizi tutarak kırmızı bilekliği sol bileğinize takınız. Eğer kendiliğinden çıkar ya da düşerse bilekliğiniz amacına hizmet etmiştir. Lütfen hatırlayın hayatınızda bir şey yaratmak istiyorsanız önce hissetmelisiniz. Sonra hayal etmelisiniz. Böylelikle duygularınız ve düşünceleriniz yoğunlaşır. Çekimin ve dönüşümün etkisi artar. Reiki enerjisi ile çalışan uzmanlar tarafından kırmızı ip dilek bilekliğine reiki şifası insiye edilmektedir. Bu sebeple bilekliği takarken niyetinizi belirleyin.

Bileklik de diğer takılar gibi özel günlerinizde ya da günlük hayatınızda kombinizi tamamlayan önemli bir aksesuardır. Tasarımsal Olaylar bileklik tasarımlarını kadın ve erkek olarak ayırmak yerine tek kategori altında hem kadın hem de erkeklere hitap eden modeller sunmaktadır. Kırmızı ip bileklik ve diğer bileklik modellerine bileklik kategorisinden ulaşabilirsiniz. ulaşabilirsiniz. İyi bir takı kombini yapabilmek için tarzınızı çok iyi bilmeli ve kendinizi tanımalısınız. Bilekliklerinizi saatlerinizle, çoklu bir şekilde diğer bilekliklerinizle ya da tek olarak kombinleyebilirsiniz.

Tasarımsal Olaylar olarak geçmişten günümüze modasını kaybetmeyecek ve gün geçtikçe daha da severek takacağınız takılar ile tasarımlarımızı arttırıyoruz. Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın.İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR