Yüzük
₺1.250,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.250,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.570,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.570,00 KDV Dahil
Yüzük
₺650,00 KDV Dahil
Yüzük
₺650,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.150,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.175,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.175,00 KDV Dahil
Yüzük
₺1.175,00 KDV Dahil

TASARIM KADIN TAKI MODELLERİ

Özel Tasarım Takı Çeşitleri

Takılar, bir kişinin kıyafetine, tarzına, görünümüne uygun bir şekilde katkıda bulunmak veya genellikle bir kıyafetinin tarzını tamamlamak için kullanılan  öğelerdir. Yüzyıllardan bu yana takılar başta kadınlar olmak üzere tüm insanların ve hatta insanların vasıtasıyla hayvanlarında kullanımına hizmet etmektedir. 

Takılar üretim tekniklerinin gelişimi ile bir çok alanda seri üretime geçmiş olsa da halen kişiye özel tasarım olanlar da özelliğini korumaktadır. Tasarımsal Olaylar olarak tasarımcılarımızın hem retro hem de günümüz trendlerine uygun olarak elde ve özel tasarladıkları takı modelleri ile tarzınızı tamamlayacak ve birçoğunun tek üretim olması sebebiyle özel hissedeceksiniz. 

Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın. İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR