TASARIM GÜNLÜK KADIN ELBİSE MODELLERİ

Tasarımsal Olaylar 'ın Günlük Kadın Elbise Kategorisinde birçok özgün elbise tasarımı yer almaktadır. Farklı kumaş ve dokuları bir araya getirerek hazırlanan modellerde ; saten kumaş, kutnu kumaşı, %100 pamuklu kumaş, kadife, ipek, emprime gibi kumaşda çizgili ,çiçekli, sade, illustrasyon desenler de yer almaktadır. Günün her saatinde ister evde ister dışarıda rahatlıkla giyip tarzınıza dikkat çekebilirsiniz.

Slow Fashion Moda anlayışı çerçevesinde tasarlanan elbise modelleri içerisinde aradığınız her tarz elbiseye ulaşabilirsiniz. Retro modellerin yanında trend tasarımlar, vücut hatlarınızı güzel gösterecek kesimler yer almaktadır.

Vücut tipine göre nasıl elbise seçilmelidir?

Bir elbisenin tasarımı ve kumaşından ziyade daha çok kesimine bakarak üzerinize uyup uymayacağını anlayabilirsiniz. Tasarımsal olaylar youtube kanalında "vücut tipine göre elbise seçimi" hakkındaki videolarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Tasarımsal Olaylar markası olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına kumaş seçimlerimizde üst düzey kaliteyi tercih ediyoruz. Bunun yanı sıra tasarım elbise modellerini ulaşılabilir kılarak sizlere sunuyoruz. Beğendiğiniz ürünleri favori listenize eklemeyi ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın. Alışveriş sonrası geri dönüşleriniz bizler için oldukça önem arz ediyor. Bu yüzden ürünlere yorum yaparsanız çok seviniriz. İYZİCO Güvenli ödeme sistemimiz ile online mağazamızda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Tasarımsal Olaylar markası olarak keyifli alışverişler diliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR