Tasarım Cotton Maske Modelleri

Tüm maske modellerimin özel tasarım amerikan kumaş ya da pamuklu kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürün deseni özel yapım olduğu için her maskede farklılık gösterebilir ve görseldekinden farklı olabilir.

Maskelerimizi çift katlı, %100 pamuk kumaştan, rahatlıkla yüze oturabilmesi için telli,kulak kısmını acıtmaması için lastikli üretilmektedir.

Tüm hijyen koşulları dikkate alınarak üretilmiştir.  Sağlık koşulları gözetilerek maskelerimizin değişimi ya da iadesi kabul edilmemektedir.Maskelerimiz cerrahi maske değildir, bu sebeple aksesuar amaçlı kullanıma uygundur.

Maske modellerinde neden iki katlı kumaş kullanılıyor?

İki katlı kumaş zorluk çekmeden nefes almanızı sağlar aynı zamanda bazı modellerde farklı renk seçeneğinden dolayı alternatif bir kullanım sağlamaktadır.

Tasarım maske modellerimizi makinada ya da elde yıkayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Burun yapınıza göre rahatlıkla ayarlayarak hava girişini engellemenizi sağlar.

Tarz bir kombin oluşturduğunuzda gardırobunuz için hem spor hem şık bir stilde kendinize yakışan ürünler arıyorsanız kesinlikle Tasarımsal Olaylar doğru adrestir. Tasarım severlerin tercih noktası olan Tasarımsal Olaylar ile sizde tarzınıza tarz katın. İYZİCO Kolay ve güvenli ödeme sistemi ile beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş verebilirsiniz. Mağazaları tek tek dolaşmak yerine Tasarımsal Olaylar markasındaki ürünleri hızlı kargo ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR